<< Zpět na aktuality
aktualita

27.09. 2016   

Michal Prokop zahraje na Vánočním koncertě znovu Město Er

Čerstvý sedmdesátník Michal Prokop nezahálí a po nedávné hudební oslavě v Lokti nad Ohří chystá tradiční vánoční koncert. Ten se, stejně jako poslední dva roky, odehraje ve Foru Karlín a to v termínu 21.12. Letošní vánoční tradice bude okořeněna živou verzí skladby “Město Er”. Ta v Praze zazní naživo úplně poprvé a celkě podruhé od jejího prvního vydání před 45 lety. Vstupenky na koncert jsou v předprodeji sitě Ticketportal.

Michal Prokop si pro každý ze svých vánočních koncertů připravuje nějakou specialitu. Jsou to samozřejmě Framus Five a vždy zajímaví hudební hosté, největší Prokopovy hity i méně známé skladby a pro letošek to bude ještě něco navíc. Společně s Karlovarským symfonickým orchestrem představí pražskému publiku svou znovuzrozenou dvacetiminutovou skladbu Město Er, kterou představil v premiéře na narozeninovém festivalu Krásný Ztráty - Live 70. “Nesmírně se těším, že si znovu zahrajeme Město Er s Karlovarským symfonickým orchestrem a umožníme tak dalším fanouškům zažít společně s námi atmosféru této skladby,” říká natěšeně Michal Prokop.

Album Město Er bylo v letošním roce po dlouhých 45 letech vydáno v reedici na LP, ve formě bohatého digipagu CD a v digitální podobě. Jeho první náklad na LP byl vyprodán během několika dní.

Do Fora Karlín se Michal Prokop vrací opět po roce a vstupenky na koncert jsou k dispozici již nyní.  

Prvních 200 fanoušků, kteří zakoupí on-line své vstupenky do Vánočního Fóra Karlín Michala Prokopa & Framus Five, bude při vstupu na koncert 21. prosince odměněno albem “Město Er”, které vychází v reedici. Tyto návštěvníky pořadatel koncertu osloví e-mailem a bude je instruovat k převzetí samotného CD.
 

www.michalprokop.cz

www.unitedislands.cz