<< Zpět na aktuality
aktualita

13.08. 2015   

Michal Prokop slaví 69 a zve na Vánoční koncert

Tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa s Framus Five a hosty se po loňském úspěchu opět chystá do pražského Fora Karlín.

Ve čtvrtek 13. srpna oslaví Michal Prokop, zpěvák a skladatel, jedna z nejzásadnějších postav české hudební scény, své šedesáté deváté narozeniny. Narozeniny sice slaví na své pravidelné dovolené, kde odpočívá před podzimním koncertním turné, které vyvrcholí tradičně Vánočním koncertem. Ten se uskuteční 22. prosince. „Pro nový sál Fora Karlín jsme se rozhodli díky kladným reakcím návštěvníků v loňském roce, a také proto, že prostor nabízí spoustu pohodlných míst k sezení, která na tříhodinovém hudebním speciálu přijdou některým divákům vhod.“
Doplňuje k výběru místa David Gaydečka, organizátor koncertu. „Užívám si každý koncert, který mi ještě pánbu dopřeje. Ten vánoční koncert je pro nás vždycky vrcholem roku a vždycky musí obsahovat i něco jiného, než bývá na těch běžných koncertech. I letos to tak doufám bude, moc se těším. Hledám stále  nějaké výzvy…. A ten příští rok s kulatým výročím…. bychom rádi překvapili s něčím opravdu výjimečným…“, říká Michal Prokop.

Vstupenky na Vánoční koncert ve Foru Karlín budou k dispozici od začátku září ve vybraných předprodejích. Pro více informací sledujte stránky agentury Joe’s Garage (www.joesgarage.cz) a pořadatele koncertu United Islands. (www.unitedislands.cz)