<< Zpět na aktuality
aktualita

17.12. 2014   

Vánoční koncert Michala Prokopa, Framus Five a hvězdných hostů spěje do finále

         
Michal Prokop, Framus Five, Matěj Ruppert s Romanem Holým, Vojtěch Dyk, a Sára Vondrášková. Jedinečné spojení hudebníků na jednom pódiu vyvrcholí již tuto sobotu 20.12. ve Foru Karlín během oslavy 30. výročí alba Kolej Yesterday

Návštěvníci se mohou těšit na nejedno překvapení nejen ve spojení se zpěváky a hudebníky v původních písních Michala Prokopa &Framus Five a večer tak slibuje rozmanitost, s jakou se u Michala Prokopa doposud nesetkali. Po osmi letech od oslavy umělcových šedesátých narozenin v Lucerně jde o jeho největší koncert  a zároveň o jednu z nejzásadnějších letošních hudebních událostí.

Vánoční koncert „Kolej Today“ začíná od 20:00 hodin a vstupenky lze ještě rezervovat s předstihem v síti  Ticketstream v cenovém rozpětí 390 Kč (stání) a 780-980 Kč (sezení).

Během koncertního večera zažijí křest hned dvě desky – reedice alba Kolej Yesterday, vydaná v září tohoto roku, a CD/DVD komplet Krásný ztráty Finále, přichystané jako vánoční dárek pro fanoušky Michala Prokopa, navíc v limitované a autorem podepsané exkluzivní edici v množství 1000 kusů - www.youtube.com/watch?v=NGg60NXisgE&feature=youtu.be.
Jako hosté se u křtu objeví i osobnosti z původního realizačního týmu Koleje z 80. let a k pozvaným umělcům Matěji Ruppertovi, Vojtovi Dykovi a Sáře Vondráškové přibyl další člen Monkey Business, kterým je Roman Holý.

Další informace ke koncertu na portálu pořadatele: www.unitedislands.cz