<< Zpět na aktuality
aktualita

20.12. 2021   

Vánoční koncert pro publikum i živým přenosem

Organizační informace k úternímu Vánočnímu koncertu Michala Prokopa
 
1./ Vstupenky na koncert jsou i nadále platné a u všech držitelů počítáme s tím, že si přijdou koncert užít osobně do Lucerny.
 
2./ Ti, kteří si nestihli koupit vstupenky, neboť kvůli vládnímu limitu 1000 diváků byl koncert rychle vyprodán, chystáme na adrese www.michalprokop.online živý přenos.
 
3./ Koncert začne na místě i online ve 20 hodin. Sál pro diváky otevřeme již v 19 hodin.
 
5./ Budeme vděčni, pokud si přinesete platné certifikáty.
 
6./ V rámci koncertu proběhne poslední pražský křest nového alba Michala Prokopa, vystoupí vzácní hosté, kdy dojde na setkání legend na podiu a Michal Prokop si zahraje s Petrem Jandou, a také se představí talentovaní Colorful People.
 
7./ Pokud plánujete vyrazit na Krásný ztráty Live Všetice, doporučujeme si koupit vstupenky do úterky, kdy v jejich ceně je i přístup na stream.
 
 

Praktické informace k online streamu
1./ Vstupenky na živý přenos jsou k zakoupení přímo na stránce streamu www.michalprokop.online a v síti  Ticketportal.
2./  Na portálu www.michalprokop.onlinevyberete, zda chcete koupit vstupenku a nebo uplatnit kód z Ticketportal, zaregistrujete se a požadovanou akci provedete.
3./ Případný návod, jak na koupi vstupenky na online stream, najdete zde: https://youtu.be/iHhkVfdr9-8.
4./ Uplatnění kódu z Ticketportal provedete zde
5./ Doporučujeme registraci  udělat v předstihu. Je to velmi jednoduché. Při další návštěvě portálu se již jen přihlásíte a jste připraveni sledovat stream.

Děkujeme všem za přízeň ve složité době a těšíme se, že si koncert užijeme všichni společně, ať už přímo v Lucerně a nebo u vás doma!